ТРОФЕЈИ У ФУТСАЛУ ЗА БАТАЈНИЧАНЕ

01. октобар 2018.

Спортски савез Земуна и Градска општина Земун организовали су 27. и 28. септембра на спортским теренима Основне школе ”Станко Марић” у Угриновцима  општинско првенство у футсалу у категорији старијих основаца. Екипе су пријавиле свих 16 земунских основних школа, те је у првенству учествовало чак 300 ђака.

У мушкој конкуренцији најуспешнији је био тим ОШ ”Бошко Палковљевић – Пинки”. Друго место припало је ОШ ”Сава Шумановић”, а треће ОШ ”Петар Кочић”. Пехар за фер плеј додељен је ОШ ”Илија Бирчанин”.

ОШ ”Светислав Голубовић Митраљета” освојила је победнички пехар тријумфом над екипом ОШ ”Сава Шумановић”, на пенале, у женској категорији. Треће место освојио је тим ОШ ”Бошко Палковљевић – Пинки”, а пехар за фер плеј је још једном завршио у витринама ОШ ”Илија Бирчанин” из Земун Поља.

За најбољу играчицу турнира изабрана је Јована Граочац, a за најбољег играча проглашен је Јован Мијатовић.