ПОБЕДНИЦИ У ФУТСАЛУ

24. октобар 2019.

У оквиру пројекта ”Школски спорт” одигране су 22. и 23. октобра финалне утакмице у футсалу за средњошколце

Општинско првенство окупило је 130 ђака.

У конкуренцији дечака убедљиво је тријумфовала Економска школа ”Нада Димић”, која је у финалу победила Земунску гимназију резултатом 3 : 0.

Треће место припало је Средњој школи за информационе технологије –ITHS.

За најбољег играча турнира проглашен је Никола Бјелица из Економске школе ”Нада Димић”.

У женској конкуренцији прво место освојила је Саобраћајно-техничка школа Земун, која је у финалу савладала Земунску гимназију.

Бронза је припала екипи Медицинске школе ”Надежда Петровић”. Најбоља играчица је Хелена Хост из победничке екипе.

Пехаре и медаље додели су координатор Београдске асоцијације за школски спорт Милош Ђоковић и председник Омладинског спортског савеза Земуна Зоран Цупаћ.

У оквиру пројекта ”Школски спорт” наредно такмичење је Општинско првенство у футсалу за основце.