ЛЕТО НА ГАРДОШУ

04. јул 2018.

Традиционална културна манифестација ”Лето на Гардошу” свечано је отворена 6. jула, представом ”Два мириса руже”. Под покровитељством Градске општине Земун,  која је оснивач ове манифестације, Туристичко – културни  центар Земун приредио је програме за све генерације, у свим извођачким жанровима. Недељом и понедељком су садржаји за најмлађе, четвртак је резервисан за аматерска позоришта, а петком и суботом су представе и концерти.

 

Секретар Градске општине Земун Марко Јанковић подсетио је том приликом да Градска општина Земун, нуди различитe садржајe, и да поред ”Лета на Гардошу”, публика може да ужива и у програмима ”Лета на Кеју”, ”Батајничком културном лету”, или да се одмара и забавља у оквиру програма ”Лета на Лиду”.

 

Укупно 41 садржај биће приказан на овогодишњој, седамнаестој по реду манифестацији ”Лето на Гардошу”, која траје до 31. августа.

Карте се могу купити на свим продајним местима Евентима и на билетарници Летње сцене Гардош сат времена пре почетка представе.

За дечије представе цена улазнице је 100 динара, и то само за пратиоца.

За представе аматерских позоришта цена је 200 динара, а за програме петком и суботом цена улазнице је 400, 500 или 600 динара.

 

За више информација:

Туристичкио – културни центар Земун

Контакт за медије Весна Недовић 063/254-187

www.tczemun.rs

    

ПРОГРАМ ЛЕТО НА ГАРДОШУ 2018

 

ПЕТАК

6. јул ДВА МИРИСА РУЖЕ

21 час

Играју: Љиљана Стјепановић, Елизабета Ђоревска, Биљана Јовановић,Татјана Радуновић …

 

СУБОТА                       

7. јул ЉУБАВНЕ ИГРАРИЈЕ

21 час

Играју: Мирка Васиљевић, Игор Дамњановић, Зинаида Дедакин, Немања Јаничић и Семир Гицић

 

НЕДЕЉА

8. јул ЛАЗА МАМИНА МАЗА

20.30 часова                

Дечија представа

 

ПОНЕДЕЉАК

9. јул ПОРОДИЦА КРЕМЕНКО

20.30 часова                

Дечија представа

 

ЧЕТВРТАК

12. јул МИР по Аристофану

21 час       

Мостарски театар младих

 

ПЕТАК

13. јул ХОТЛАЈН

21 час              

Играју: Мирка Васиљевић, Игор Дамњановић и Немања Јаничић

 

СУБОТА

14. јул РИЈАЛИТИ ОБРАЧУН

21 час         

Играју: Иван Бекјарев, Данина Јефтић и Игор Дамњановић

 

НЕДЕЉА

15. јул СНОВИ ЈЕДНЕ ОВЧИЦЕ

20.30 часова                

Дечија представа

 

ПОНЕДЕЉАК

16. јул ВУКАШИН И ЦРВЕНКАПА

20.30 часова                

Дечија представа        

 

ЧЕТВРТАК

19. јул САБРАНА ДЕЛА В. ШЕКСПИРА

21 час                 

Позориште Јагодина

 

ПЕТАК

20. јул СВИНГЕРИ

21 час       

Играју: Даниел Ковачевић, Михаило Лаптошевић, Јелена Ђукић

и Маријана Аранђеловић

 

СУБОТА

21. јул ГОСПОДИН ПОСЛАНИК

21 час       

Играју: Марко Живић, Саша Јоксимовић, Катарина Марковић, Сташа Радуловић, Бојана Грабовац

 

НЕДЕЉА

22. јул ВЕЛИКА МОРСКА АВАНТУРА

20.30 часова       

Дечија представа

 

ПОНЕДЕЉАК

23. јул ЧАРОЛИЈА НА КРАЈУ ПРИЧЕ

20.30 часова

Дечија представа

 

ЧЕТВРТАК

26. јул ИЗА КУЛИСА

21 час                 

Позориште Врбас

 

ПЕТАК

27.јул ДОБРИ ЧОВЕЧЕ

21 час       

Играју: Љиљана Благојевић, Весна Станковић, Бане Томашевић

 

СУБОТА

28.јул ЉУБАВНИЦИ

21 час       

Играју: Марко Живић, Катарина Марковић, Срђан Карановић, Катарина Корша

 

НЕДЕЉА

29. јул ПРИНЦ ЖАБА

20.30 часова       

Дечија представа

 

ПОНЕДЕЉАК

30. јул ЧАРОБНИ ПАСУЉКО

20.30 часова       

Дечија представа        

 

ЧЕТВРТАК

2. август ЖИВОТ ЈЕ ЛОТО

21 час                    

Самостални пројекат – Мирјана Зељковић

 

ПЕТАК

3. август СИГУРНА МУШКА КУЋА

21 час                 

Играју: Борис Миливојевић и Нада Блам

 

СУБОТА                                                                         

4. август ЈА ПЕВАМ СВОЈ БЛУЗ

21 час                 

Учествују: Горан Султановић, Душан Безуха (гитара)

и Александар Грујић (клавијатуре)

 

НЕДЕЉА

5. август КО ПРИРОДУ ПРЉА ИМА ДА НАДРЉА

20.30 часова

Дечија представа

 

ПОНЕДЕЉАК

6. август АВАНТУРЕ БОЋЕ ЗЛОЋЕ

20.30 часова       

Дечија представа

 

ЧЕТВРТАК

9. август МУШИЦА

21 час                 

Позориште Крњево

 

ПЕТАК

10. август ЦРВЕНИ ШЕШИР

21 час       

Играју: Нада Блам и Мина Лазаревић

 

СУБОТА

11. август ГАРАВИ СОКАК

21 час       

Концерт

 

НЕДЕЉА

12. август ПЕЂОЛИНО

20.30 часова       

Дечија представа

 

ПОНЕДЕЉАК

13. август ПИНОКИЈЕВЕ АВАНТУРЕ

20.30 часова       

Дечија представа

 

ЧЕТВРТАК

16. август МИ ЧЕКАМО БЕБУ

21 час                 

Позориште ”Бата Булић” Петровац на Млави

 

ПЕТАК

17. август ЛАЖИ МЕ

21 час                 

Играју: Александар Дунић и Сандра Бугарски

 

СУБОТА

18. август ГАНГРЕНА ДРУШТВА

21 час       

Играју: Наташа Аксентијевић, Пеђа Дамњановић,  Немања Живковић и Иван Иванов

 

НЕДЕЉА

19. август ПРИНЦЕЗА, ПРИЧЕ, ПИРАТИ, КЊИГЕ

20.30 часова                

Дечија представа

 

ПОНЕДЕЉАК

20. август УОБРАЖЕНИ ВИТЕЗ

20.30 часова      

Дечија представа

 

ЧЕТВРТАК

23. август ОРКЕСТАР ТИТАНИК

21 час                 

КЦ ”Пријепоље”

 

ПЕТАК

24. август ЉУБИНКО И ДЕСАНКА

21 час                 

Играју: Марко Живић, Бора Ненић, Анка Гаћеша, Владан Милић

 

СУБОТА

25. август БРАК УСТВАРИ ЉУБАВ

21 час                 

Играју: Владан и Кристина Савић

 

НЕДЕЉА

26. август ИВИЦА И МАРИЦА

20.30 часова       

Дечија представа

                              

ПОНЕДЕЉАК

27. август СНЕЖНА КРАЉИЦА

20.30 часова       

Дечија представа

 

ЧЕТВРТАК

30. август ХАЈДЕ ДА НЕ ЖМУРИМО

21 час                 

АП ”Јанко Веселиновић” Богатић

 

ПЕТАК

31. август ШКОЛА ЗА ЉУБАВНИКЕ

21 час       

Играју: Милан Васић, Милан Калинић, Јелена Ракочевић, Бојан Стојчетовић, Аника Грујић